Komisja Kultury i Promocji – spotkanie z radnymi

Data publikacji: 20/01/2020

Początek roku to czas sprawozdań. W związku z tym 20 stycznia 2020 gościliśmy w bibliotece w CEM Gminną Komisję Kultury i Promocji, w składzie: Katarzyna Krzyszkowska-Sut, przewodnicząca oraz radni: Agnieszka  Czajkowska, Łukasz Kamiński, Paweł Poncyljusz, Maja Szwedzińska-Sikorska oraz Beata Walczak. Na spotkanie przybyli także: Daniel Putkiewicz, burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno oraz Łukasz Wyleziński, dyrektor Biura Promocji i Kultury. Spotkaliśmy się w nowej siedzibie biblioteki, aby pozmawiać o zrealizowanych zadaniach, problemach i wyzwaniach oraz o planach na 2020 rok. Zaprezentowaliśmy radnym podsumowanie roku 2019 w wersji papierowej oraz multimedialne sprawozdanie w postaci dwóch filmów promocyjnych, przedstawiające najistotniejsze statystki oraz fotorelację z najważniejszych wydarzeń minionego roku. Dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie oraz słowa uznania dla naszej codziennej pracy.