Let’s meet at 5 o’clock!

Let’s drink tea and speak… English!

W Strefie KreaTYwni w filii w Józefosławiu w każdy wtorek i czwartek będzie od teraz iście brytyjsko! Będziemy pić herbatę, chrupać herbatniki (tudzież krówki, czekoladę lub domowe ciasto;-)) i uczyć się języka angielskiego. Ruszają zajęcia językowe dla seniorek na poziomie A1.

Nie od dziś wiadomo, że język obcy to dopiero wymaga kreatywności! Tyle nowych słówek, tyle regułek, tyle wyjątków, a chęć dogadania się przecież ogromna – dlatego poza byciem pilnym, trzeba również być kreatywnym! 😉 Zaczynamy w sześcioosobowym składzie pełni energii, z otwartymi głowami, słownikami i zeszytami.

Trzymajcie za nas kciuki, a o piątej wypijcie za nas herbatkę! 🙂

Zajęcia odbywają się w ramach projektu Strefa KreaTYwni dofinansowanego z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Aktualizacje wpisu:
  • 15 lutego 2019 o 15:56:44 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 15 lutego 2019 o 15:56:44 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno