„Motorikszą, chicken busem czy może shinkansenem…”

405

Motorikszą, chicken busem czy może shinkansenem w podróż dookoła świata. Na wakacyjne zajęcia do biblioteki przybyły dzieci ze świetlicy „Ale klub”. Tematem przewodnim były podróże. Dzieci poznały różne środki transportu, którymi podróżują ludzie na świecie, w oparciu o książkę „Z notatnika młodego podróżnika.” Opowiadały o swoich niezwykłych wrażeniach podróżniczych, a także dowiedziały się, jakie ciekawe miejsca warto odwiedzić w naszym kraju. Nie zabrakło również głośnej lektury.Uczestniczy zajęć wysłuchali opowiadania E. Karwan-Jastrzębskiej pt. : „Tajemnicza jaskinia”, a później wykonali kolorowe, papierowe łódki.

Aktualizacje wpisu:
  • 27 czerwca 2017 o 09:56:27 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 27 czerwca 2017 o 09:56:27 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno