Plenerowa wystawa fotograficzna „Portret Józefosławia i Julianowa”

403

W ramach projektu „Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie” powstała plenerowa wystawa fotograficzna. Na wystawie możemy obejrzeć nagrodzone i wyróżnione zdjęcia mieszkańców przesłane na konkurs fotograficzny „Portret Józefosławia i Julianowa”. Wystawa jest powieszona na trejażach na rogu ulic Cyraneczki i Julianowskiej. Prace można oglądać do końca grudnia. Serdecznie zapraszamy!

Wystawa powstała w ramach projektu „Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie” realizowanego przez grupę nieformalną „Owl Stories” we współpracy z głównym partnerem Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno – Filia w Józefosławiu, dofinansowanego ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Partnerami projektu są: Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, Magazyn „Sąsiedzi”, „Gazeta Piaseczyńska”, „Przegląd Piaseczyński”.

Aktualizacje wpisu:
  • 17 listopada 2018 o 19:08:21 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 6 listopada 2017 o 18:02:36 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno