Pospaceruj po Józefosławiu i Julianowie – zmiana terminu I spaceru

800

Sobotni spacer 23 września  o godzinie 11.00 zostaje ODWOŁANY w związku z niesprzyjającą pogodą i rozchorowaniem się naszego przewodnika.

Nowy termin spaceru to 22 października godz. 11.00.

Nowy harmonogram spacerów:

Spacer 1 „Tędy i owędy” – 1.10 godz. 11.00

Spacer 2 „W te i wewte” – 15.10 godz. 11.00

Spacer 3 „W tą i z powrotem” – 22.10 godz. 11.00

Spacery trwają do 1,5 godziny. Zbiórka pod biblioteką.

Dołącz do nas i wyrusz na spacer z lokalnym przewodnikiem.

Wysłuchaj opowieści o Józefosławiu i Julianowie, czasach dawnych i mniej dawnych. Zabierz na spacer aparat fotograficzny, aby wykonać współczesne zdjęcia miejscowości. Możesz także jeszcze zgłosić zdjęcia do konkursu fotograficznego „Portret Józefosławia i Julianowa”. Załóż wygodne buty, ewentualnie weź parasolkę, a co najważniejsze dobry humor. Na zakończenie spaceru napijemy się herbaty i zjemy poczęstunek niespodziankę:)

Spacery organizowane w ramach projektu „Spacerkiem po Józefosławiu i Julianowie” przez grupę nieformalną „Owl Stories” we współpracy z głównym partnerem Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno – Filia w Józefosławiu, dofinansowanego ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Partnerami projektu są: Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, Magazyn „Sąsiedzi”, „Gazeta Piaseczyńska”, „Przegląd Piaseczyński”.

Aktualizacje wpisu: