Spotkanie autorskie z Rafałem Witkiem

Data publikacji: 20/10/2023
Filia w Józefosławiu serdecznie zaprasza 27 października 2023 r. (piątek), godzina 11.00 dzieci w wieku 9-11 lat na spotkanie autorskie z Rafałem Witkiem. Spotkanie odbędzie się w sali nr 4 na parterze Klubu Kultury.
Obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona) – tel. (22) 390 58 87 ; e-mail: jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl.

Rafał Witek jest autorem ponad dwudziestu książek dla dzieci (m. in. „Plaża tajemnic”, „Julka Kulka”, „Fioletka i ja”, „Maja na tropie jaja”, „Pierwszaki z kosmosu”, seria „Bzik & Makówka”). Współpracuje z magazynem dla dzieci „Świerszczyk”, portalem qlturka.pl i warszawskim chórem  Zdobywca ogólnopolskiej nagrody literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, laureat konkursu im. Astrid Lindgren. Jego powieść „Chłopiec z Lampedusy” była nominowana do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, zdobyła wyróżnienie w III konkursie „Książka przyjazna dziecku” i nagrodę główną w Konkursie Literackim im. Leopolda Staffa.