Warsztaty “Jak zachęcać swoje dziecko do współpracy?”

Data publikacji: 18/12/2019

18 stycznia w godzinach 10.00-13.00 zapraszamy rodziców na warsztaty “Jak zachęcać swoje dziecko do współpracy?”. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. By zapisać się na warsztaty, należy wypełnić Karta zgłoszeniowa – warsztaty z Agnieszką Podleśną i zaakceptować Regulamin warsztatów z Agnieszką Podleśną. Karty należy złożyć osobiście do Oddziału dla dorosłych Biblioteki Głównej w CEM lub wysłać skan na maila cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl

Jeśli prosisz i prosisz, a Twoje dziecko wciąż Cię nie słucha… Jeśli Twoje słowa zamiast budować, zrywają kontakt z dzieckiem… Jeśli myślisz, że dziecko z Tobą nie współpracuje, bo mu się nie chce lub Cię testuje… Przyjdź na warsztaty dla rodziców, na których będziesz miał okazję: – zastanowić się, co dla Ciebie jest naprawdę ważne w relacji z Twoim dzieckiem, – dowiedzieć się, dlaczego Twoje dziecko mówi “NIE”; – poznać taki rodzaj komunikacji, który wzmocni Twoją relację z dzieckiem; – dowiedzieć się, czym jest relacja oparta na zaufaniu, a czym relacja oparta na kontroli; – poznać różnice między prośbą a żądaniem, a także cechy prośby dobrze rokującej w przeciwieństwie do tzw. pobożnego życzenia.

Prowadząca: Agnieszka Podleśna, trener komunikacji opartej na empatii oraz trener umiejętności wychowawczych i psychospołecznych; prywatnie: żona i mama 5 dzieci.