Wewnętrzna siła i spokój – warsztaty z coachem

575

W piątkowy wieczór 8 grudnia w filii w Józefosławiu odbyły się warsztaty pt. „Skąd czerpać siłę w codziennych wyzwaniach, by nadal pozostać sobą”. Warsztat prowadziła Magdalena Warych, Coach Świadomych siebie Kobiet i licencjonowany coach ICC.
Podczas warsztatu uczestniczki zastanawiały się co daje im wewnętrzną siłę i skąd mogą ją czerpać. Dzieliły się swoimi doświadczeniami i przeżyciami. Dowiedziały się też kim jest Kobieta Totalna i jak postępować, aby żyć z zgodzie ze sobą. Warsztaty dały uczestniczkom dużo pozytywnej energii i siły.

O prowadzącym:
Magdalena Warych jest Coachem Świadomych siebie Kobiet i licencjonowanym coachem ICC. Specjalizuje się z pracy z kobietami, które chcą zrzucić pancerz cudzych oczekiwań i są gotowe by stać się kobietami świadomymi siebie, asertywnymi i spełnionymi. Wspiera je w tym, aby odważnie brały od życia to, czego naprawdę pragną, zgodnie z własnymi wyborami i własnym sercem.
Pomaga im zajrzeć w głąb siebie i zauważyć, że są wyjątkowe, niepowtarzalne i dostatecznie dobre, by śmiało realizować swoje pasje i marzenia. Pracuje indywidualnie oraz warsztatowo w grupach. Jest autorką programu rozwojowego dla kobiet „Kobieta Totalna”.  Publikuje swoje felietony na platformie kobiecej „Babski Blues” oraz platformie rozwoju osobistego „Motivita”.

Aktualizacje wpisu:
  • 11 grudnia 2017 o 12:52:13 [aktualna wersja] przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno
  • 11 grudnia 2017 o 12:52:13 przez Filia Józefosław Biblioteka Piaseczno