Konkurs: Zaproponuj imię dla naszej maskotki

KONKURS!!!

Znów mamy dla Was zabawę z fantastycznymi nagrodami! 🙂 W jednej z poprzednich odgadliście już, że filia w Józefosławiu ma nowego mieszkańca – właściciela pluszowego uszka!

Nasza biblioteczna maskotka ma puchate futerko i wyszywane wąsiki. Ma też spodenki z błękitną kratką i czarne okrągłe oczka. Nie ma jednak… imienia! Pomożecie nam to zmienić?

Zaproponujcie imię dla naszej maskotki i wygrajcie unikatową biblioteczną torbę!

Udział w konkursie może wziąć każdy! Dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy – liczymy na waszą kreatywność! Na Wasze zgłoszenia czekamy od 3 czerwca do 3 lipca 2019 roku.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie

Karta zgłoszenia udziału

Zapraszamy do udziału!

Konkurs w ramach projektu „Wszechświat uczuć w świecie książek” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Aktualizacje wpisu:

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.